Katero pecivo je to?

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

tema odprta - 14. jul 2006 17:09 | ogledi: 4.537 | odgovori: 5

Pred časom sem brala recept iz baze za neko pecivo, ki ima spodaj in na vrhu piškotno testo v sredini pa biskvitno, vmes pa je kreme. Nikakor ga ne najdem, če katera ve za kateri recept gre naj mi prosim pove.

Spomnim se še to, da je avtorica napisala, da se piškotno testo težko valja in, da ga kar v pekaču raztegne z rokami. Zveni komu znano?

LP

jade

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

14. jul 2006 21:40

jade po opisu sodeč, gre za pecivo, ki je pri mojih receptih znano kot KATICA. V bazi pod tem imenom ni recepta zato ti jaz pošiljam kar svojega. Gre za to, da spečeš dva oblata piškotnega čokoladnega testa in posebej biskvit. Potem pa sestaviš, tako, da je oblat - krema - biskvit - krema - oblat (vrh lahko potrosiš s sladkorjem v prahu). Okusno pecivo, dokaj obstojno in primerno za "z roko jest". Črno testo: 40 dag moke, 1 pecilni, 6 dag masti (ali 8-10 dag mehke margarine), 10 dag sladkorja, 4 dag kakava, 1 celo jajce, mleko po potrebi. Razdeliš na dva dela in vsakega posebej speci. Biskvit: 6 rumenjakov 26 dag sladkorja, 6 žlic tople vode, 30 dag moke, 1 pecilni, sneg 6 beljakov. Krema: 1/2 mleka, 3 žlice moke skuhaš kot puding in primešaš masleni kremi iz 1 margarine, soka 1 limone in 20 dag sladkorja v prahu. Klea

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

14. jul 2006 21:43

Točno nekaj takega je bilo samo sem res ta recept brala nekje na kulinariki, pa se ne morem spomniti kje. Hvala za recept. jade

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

15. jul 2006 8:59

Aja pa še to... pecivo izdelaš v pekaču, ki je v velikosti pečice. Res je, da se testo malo težje valja (to pa zato, ker dandanes redkokdo uporablja živalsko mast pri uporabi slaščič) - zato priporočam mehko maslo ali margarino. Klea

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

15. jul 2006 10:23

Ja to je to. Najlepša hvala. Da pa povem še to, sem hotela zdaj shranit recept v beležko pa ugotovim, da ga že imam v beležki. pa tolk sem ga iskala. Sem pa res čistokrvna bjonda. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti